Facebook Youtube
Krosball parę słów o projekcie

Krosball parę słów o projekcie


Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Ligach i Turniejach Piłki Nożnej - Krosball, której organizatorami są Hala Krosno oraz Profbud 4 Kids.
Krosball to rozgrywki ligowe w piłce nożnej na nawierzchni ze sztuczną trawą przewidziane dla wszystkich chętnych drużyn z kraju i zagranicy.

Drużyny złożone z amatorów i miłośników futbolu będą mogły zmierzyć się w sportowej rywalizacji na nowej i funkcjonalnej Hali Krosno mieszczącej się na ul. Bohaterów Westerplatte 20, 38-402 Krosno, której sztuczna trawa ma certyfikat FIFA 2 STAR. Nasz zadaszony obiekt oraz system grzewczy pozwala w sposób optymalny i niezależny od pory roku cieszyć się grą w piłkę nożną. Okres jesienno-zimowy jest czasem, gdzie warunki atmosferyczne mocno ograniczają możliwości gry w piłkę nożną w komfortowych warunkach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom miłośników futbolu oraz korzystając z możliwości jakie daję obiekt Hala Krosno pragniemy w tym okresie stworzyć zorganizowane rozgrywki ligowe dla amatorów oraz rozgrywki ligowe open - otwarte dla wszystkich chętnych (zrzeszonych i amatorów).

Krosball Liga Amatorska to liga tylko i wyłącznie dla amatorów, którzy na co dzień nie trenują i nie grają w żadnym klubie piłkarskim lub futsalowym. Wszystkie zgłoszone drużyny do tych rozgrywek muszą mieć w swoich składach tylko osoby niezrzeszone w klubach piłki nożnej. W wyjątkowych wypadkach Organizator może dopuścić do gry zawodnika zrzeszonego, nie grającego minimum rok na boiskach trawiastych w klubie piłkarskim.

Krosball Liga Open to liga dla wszystkich chętnych do wzięcia udziału w rozgrywkach zarówno osób zrzeszonych, jak i amatorów. Skład zespołu występującego w tych rozgrywkach może składać się z osób zrzeszonych w klubach piłkarskich, ale także amatorów.

Krosball Liga Masters 8+1 to liga dla drużyn zrzeszonych w krośnieńskim OZPN, które w okresie przerwy jesienno-zimowej zechcą zmierzyć się w rozgrywkach ligowych na Hali Krosno na boisku o wymiarach 68x45 m.

Krosball Liga Firm to liga dla wszystkich firm, które chcą się pokazać na krośnieńskim rynku. Osoby reprezentujące firmy nie muszą na co dzień w nich pracować. Jedyne ograniczenie to maksymalnie trzy osoby zrzeszone w klubach piłkarskich.

Krosball Puchar Firm to turniej piłkarski dla drużyn związanych z daną firmą. Zespoły mogą zgłosić maksymalnie dwie osoby z poza firmy pod której nazwą występują. Do gry dopuszczone są także ekipy kombinowane małych przedsiębiorców lub drużyn reprezentujących daną specjalizację.


Krosball Puchar Oldboy to turniej piłkarski dla wszystkich miłośników futbolu, którzy ukończyli 35 rok życia.
Ta oferta skierowana jest zarówno dla drużyn oldboyów, jak i grupy znajomych nie związanych z żadnym zespołem piłkarskim.

Państwa propzycja turnieju to oferta skierowana do osób, które mają swój własny pomysł na piłkarskie zmagania. Doświadczona kadra zorganizuje Państwa pomysł na Hali Krosno. Najlepsze terminy na obiekcie, możliwość zamówienia cateringu, galerie zdjęć, wideo wywiady, filmiki, transmisje live, zapowiedzi oraz relacje spotkań, rywalizacja dla uczestników w formie Vivaldi Krosball Extra Skills możliwość animowania gier i zabaw dla dzieci w trakcie trwania turnieju, publikacje po turnieju w formie zeszytu oraz płyty CD z multimediami.
Kontakt: rozgrywki@halakrosno.pl

Głównym celem marki Krosball jest propagowanie ruchu i zdrowego trybu życia.

Wierzymy, że ruch oraz rywalizacja sportowa zgodna z ideą fair-play da Państwu wiele radości, niesamowitych wrażeń i wspaniałych wspomnień.

Naszą ofertę kierujemy do drużyn piłkarskich, firm oraz grup przyjaciół, którzy zechcą sprawdzić się na tle innych zespołów.

Dodatkowym atutem będzie pokazanie krośnieńskiemu środowisku Państwa działalności.

Występując pod nazwą swojej firmy będą Państwo kojarzeni nie tylko ze sportowymi rozgrywkami, ale także z tym co robią Państwo na co dzień.


Dzięki relacjom w lokalnych mediach, a także d
zięki naszemu partnerowi firmie Stimo.net
, która będzie pokazywała mecze na żywo będą Państwo mogli dotrzeć do większej liczby klientów.
           
Zapowiedzi, relacje z meczy, galerie zdjęć, wideo wywiady, liczne konkursy z nagrodami z pewnością podniosą rangę naszych propozycji.

Dodatkowo nasi Partnerzy przygotowują specjalne oferty dla uczestników naszych zmagań, a także fundują nagrody w konkursach, które organizujemy w trakcie trwania rozgrywek.

Do skorzystania z naszej oferty zapraszają Koordynatorzy poszczególnych lig oraz osoby współpracujące przy projektach.

Włącz się do gry!

Nasi koordynatorzy na Hali Krosno współpracowali przy projektach jedno i kilkudniowych, międzynarodowych jak i lokalnych, zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych takich jak: Profbud Cup, Profbud Liga, Beniaminek Krosno Cup, Beniaminek Kids Liga, Eurogym Football Cup, Turniej o Puchar Doroty Chilik, Zielony Koszyk Cup, Krośnieńska Liga Rodziców, Deichmann Minimistrzostwa.

© Copyright 2018
Realizacja: Interkros & mCarpatia.pl