Facebook Youtube

Liga Piłkarska Krosball Masters - ranking strzelców



Zawodnik Drużyna Strzelonych bramek
Jakub Zima Iwonka Iwonicz 15
Kacper Ryczak Zorza Łęki Dukielskie 12
Jakub Dziadosz Polonia Kopytowa 9
Tomasz Kasperkowicz Start Rymanów 9
Wojciech Munia Polonia Kopytowa 9
Grzegorz Wojtowicz Domix Brzozów 7
Bartosz Gołda Szarotka Nowosielce 6
Kamil Michura Szarotka Nowosielce 5
Mateusz Urbanek Zamczysko Odrzykoń 5
Damian Tłuściak Polonia Kopytowa 4
Kamil Kos Zorza Łęki Dukielskie 4
Paweł Fydrych Start Rymanów 4
Arkadiusz Wilk Zorza Łęki Dukielskie 3
Gracjan Poręba Zorza Łęki Dukielskie 3
Norbert Koszela Zamczysko Odrzykoń 3
Oskar Bączek Iwonka Iwonicz 3
Łukasz Rajchel Iwonka Iwonicz 3
Bartosz Lenart Zamczysko Odrzykoń 2
Dawid Krzepkowski Zorza Łęki Dukielskie 2
Jakub Brajewski Domix Brzozów 2
Jerzy Biłas Jasiołka Jaśliska 2
Kacper Jurczak Iwonka Iwonicz 2
Paweł Wityński Start Rymanów 2
Paweł Wojtal Domix Brzozów 2
Rafał Nikody Start Rymanów 2
Rafał Puchalik Jasiołka Jaśliska 2
Sebastian Nowak Zamczysko Odrzykoń 2
Stiepan Matsko Szarotka Nowosielce 2
Wojciech Patlewicz Jasiołka Jaśliska 2
Wojciech Zagórski Zamczysko Odrzykoń 2
Adam Florek Domix Brzozów 1
Adrian Dębiec Iwonka Iwonicz 1
Arkadiusz Kozubal Polonia Kopytowa 1
Artur Wierdak Iwonka Iwonicz 1
Bartłomiej Kielar Iwonka Iwonicz 1
Bartłomiej Wilk Start Rymanów 1
Damian Kurdyła Jasiołka Jaśliska 1
Damian Wąchała Iwonka Iwonicz 1
Daniel Ziembicki Jasiołka Jaśliska 1
Dariusz Fiołek Domix Brzozów 1
Dawid Gałuszka Zamczysko Odrzykoń 1
Dminik Hryniak Jasiołka Jaśliska 1
Grzegorz Kamiński Start Rymanów 1
Jacek Trzciański Domix Brzozów 1
Jakub Kilar Start Rymanów 1
Jakub Krukar Start Rymanów 1
Jakub Popielarz Start Rymanów 1
Jan Kapała Zamczysko Odrzykoń 1
Konrad Mleczko Domix Brzozów 1
Krzysztof Lągawa Zorza Łęki Dukielskie 1
Maciej Bednarczyk Domix Brzozów 1
Maciej Kurdziel Polonia Kopytowa 1
Maciej Meier Zorza Łęki Dukielskie 1
Maciej Zięba Start Rymanów 1
Maciej Łukaszewski Polonia Kopytowa 1
Marcin Guzik Zamczysko Odrzykoń 1
Marcin Iszczyłowicz Iwonka Iwonicz 1
Mateusz Balasa Iwonka Iwonicz 1
Mateusz Głód Zamczysko Odrzykoń 1
Piotr Wojtowicz Domix Brzozów 1
Szymon Gołda Szarotka Nowosielce 1
Wojciech Golowski Start Rymanów 1
Łukasz Janas Polonia Kopytowa 1
Łukasz Świnicki Jasiołka Jaśliska 1
Łukasz Łuszcz Iwonka Iwonicz 1
© Copyright 2017
Realizacja: Interkros & mCarpatia.pl