Facebook Youtube

Jak zbudowana jest nasza hala?

Hala Krosno to typ hali pneumatycznej, która składa się tylko z kilku komponentów: sieci stalowych lin, systemu trzech powłok, systemu kotwienia, specjalnego nadmuchu i ogrzewania, drzwi i oświetlenia.

Emelenty budowy hali
Konstrukcja Hali Krosno jest podtrzymywana przez niskie podciśnienie wewnątrz, ok. 200 PA. Trzy powłoki dociskane są do sieci z lin stalowych, która jest przymocowana do gruntu za pomocą systemu kotwienia. Taka konstrukcja sprawia, że Hala funkcjonuje idealnie nawet w trudnych warunkach atmosferycznych (duże opady śniegu i wiatr sięgający 200 km/h). Pompowane powietrze może być zimne bądź ciepłe.
Dzięki zastosowanej technologii nasza Hala jest czynna przez cały rok, zapewniając optymalne warunki do uprawiania sportu, bez względu na warunki pogodowe panujące na zewnątrz.
Firma InterHall, która wybudowała obiekt, ma 12-letnie doświadczenie w produkcji hal pneumatycznych. Ich obiekty funkcjonują między innymi przy stadionach Legii Warszawa czy Wisły Płock. Z hal tych korzystają również szkółki FC Barcelona w Warszawie i MKS Cracovia w Krakowie. Firma wyprodukowała ponad 50 różnych hal: od małych obiektów (basen, kort tenisowy) do bardzo dużych, obejmujących 7 kortów tenisowych i pełnowymiarowe boiska do piłki nożnej.
Dbając o najwyższy komfort użytkowników, Hala Krosno przygotowała dla Państwa sztuczną murawę najwyższej klasy Premier Turf SX60 holenderskiego producenta ACT Global. Trawa wysokiej jakości posiada certyfikat FIFA 2 STAR. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii cechują ją właściwości niemal identyczne, jak w przypadku podłoża naturalnego. Gwarantuje doskonałą stabilność stopy i amortyzację upadków oraz odbić piłki. Używana przez nas sztuczna trawa jest w 100% ekologiczna - nadaje się do recyklingu i jest bezwonna, odporna na działania mikroorganizmów.

Mając na uwadze bezpieczeństwo wszystkich użytkowników naszego obiektu zdecydowaliśmy się na murawę, która:
  • nie powoduje obtarć podczas upadku czy poślizgu
  • jest wysoce odporna na promienie UV, dzięki czemu wolniej się zużywa
  • chroni boisko przed przegrzaniem (nagrzewa się o nawet 100% mniej niż zwykłe podłoże z gum)
© Copyright 2018
Realizacja: Interkros & mCarpatia.pl