Facebook Youtube
Deichmann Minimistrzostwa

Deichmann Minimistrzostwa

Hala Krosno oraz Akademia Piłkarska Beniaminek i Profbud4Kids mają przyjemność zaprosić Państwa do udziału w kolejnej edycji turnieju piłkarskiego Deichmann Minimistrzostwa, który odbędzie się na naszym obiekcie.

Deichmann Minimistrzostwa są to największe zawody bez eliminowania po jednym weekendzie zespołów, bez względu na poziom reprezentowanych umiejętności. Dotyczy to wszystkich drużyn, także tych złożonych z zawodników rozpoczynających przygodę z piłką. Rozgrywki mają charakter ogólnopolski.

Każda zgłoszona drużyna występuje w zmaganiach pod nazwą wybranego przez siebie kraju.

Minimistrzostwa to turniej otwarty. Udział w zawodach mogą wziąć zarówno „zawodnicy podwórkowi”, jak i dzieci na co dzień trenujące w klubach czy szkółkach piłkarskich. Wszyscy uczestnicy bez względu na posiadane umiejętności otrzymują gwarancję gry. Początkujący mogą stawiać bezpiecznie pierwsze kroki w dużym turnieju, a bardziej zaawansowani otrzymują szansę doskonalenia swoich umiejętności.

Minimistrzostwa są turniejem dostosowanym do obowiązujących wytycznych szkoleniowych. Uczestnicy rywalizują w dwóch kategoriach wiekowych – U-9 i U-11 odpowiadających powszechnie obecnemu podziałowi na grupy Żaków i Orlików. Ponadto od 2013 roku istnieje możliwość zapisania dzieci w wieku przedszkolnym do kategorii U-7, gdzie ważniejsze od wyniku są zabawa i kontakt z piłką.

W 2016 roku po raz pierwszy te rozgrywki gościły na Hali Krosno.

W kategorii U-7 brały udział 4 drużyny, w kategorii U-9 na naszym obiekcie rywalizowało 15 zespołów, a w kategorii U-11 14 ekip.

Hala Krosno organizowała Finał Miejski, gdzie pod popularny balon zjechały także ekipy z eliminacji miejskich w Sanoku.

Na Finał Finałów do Wałbrzycha pojechały ekipy Urugwaju w kategoriach U-9 i U-11.                     Hala Krosno - URUGWAJ U-9 2016r.     
                     Hala Krosno  URUGWAJ U-11 2016r.  
                                                                             

W 2017 roku Hala Krosno ponownie gościła zespoły zgłoszone do Deichmann Minimistrzostw.

Tym razem na naszym obiekcie zobaczyliśmy 31 drużyn w trzech kategoriach wiekowych.

W kategorii U-7 zagra 6 ekip, w U-9 rywalizowało 12 drużyn, a o zwycięstwo w krośnieńskich eliminacjach w kategorii U-11 walczyło 13 ekip.

Finał eliminacji miejskich dla kategorii U-9 i U-11 (Krosno-Sanok) został rozegrany 10.06.17 w Sanoku - Bykowce.

Więcej informacji o meczach eliminacyjnych można odnaleźć tutaj.
© Copyright 2018
Realizacja: Interkros & mCarpatia.pl