Facebook Youtube
Beniaminek Krosno Cup

Beniaminek Krosno Cup

Beniaminek Krosno Cup - Zima 2018


My już zapraszamy na kolejną odsłonę turnieju. Szczegóły dotyczące rywalizacji można przeczytać tutaj.

Beniaminek Krosno Cup - Zima 2016/17

5 i 6 listopada na boisku o wymiarach 68x45 m do gry w edycji zimowej przystąpili zawodnicy z rocznika 2004. 8 ekip w kategorii U-13 dało swoim kibicom sporo radości i wiele niezapomnianych wspomnień.

Wyniki i Tabela w kategorii U-13

14 i 15 stycznia w podobnej formule na dużym boisku Hali Krosno (liczba graczy 8+1), do gry przystąpili zawodnicy z kategorii U-12.

Wyniki i Tabela w kategorii U-12

Roczniki 2006 i 2007 rywalizowały w Beniaminek Krosno Cup na dwóch boiskach (o wymiarach 45x32 m, w liczbie 6+1) równocześnie.
Zmieniła się także formuła turnieju. W pierwszym dniu zmagań w dwóch grupach siedmio zespołowych najlepsze cztery ekipy awansowały do Ligi Mistrzów (wyniki drużyn z jednej grupy zostały zachowane, a zespoły grały tylko z ekipami z grupy równoległej), a drużyny z miejsc 5-8 mogły na drugi dzień mierzyć się w Lidze Europy (tutaj wszyscy grali systemem "każdy z każdym").

Wyniki i Tabela grupy A w kategorii U-11
Wyniki i Tabela grupy B w kategorii U-11
Wyniki i Tabela Ligi Mistrzów w kategorii U-11 
Wyniki i Tabela Ligi Europy w kategorii U-11

Tydzień po roczniku 2006 na Hale Krosno wybiegli zawodnicy z rocznika 2007.

Wyniki i Tabela grupy A w kategorii U-10
Wyniki i Tabela grupy B w kategorii U-10
Wyniki i Tabela Ligi Mistrzów w kategorii U-10
Wyniki i Tabela Ligi Europy w kategorii U-10





Jednak to co wydarzyło się 4 i 5 marca 2017 roku na popularnym balonie przeszło najśmielsze oczekiwania Organizatorów.

Aż 18 zespołów wzięło udział w kategorii U-9, a na liście obecności zameldowały się ekipy: Beniaminek Krosno, Cracovia, Motor Lublin, Talencik Radom, Zagłębie Lubin, MFK Zemplin Michalovce (Słowacja), UKS Orlik Przemyśl, ESBANK Rap Radomsko, AP Sanok, FC Lwów (Ukraina), Ruch Wynniki (Ukraina), Resovia, MUKP Dąbrowa Górnicza, MFK CFT Academy Vranov nad Topľou (Słowacja) Olympic Wrocław, MOSiR Dukla, Użgorod (Ukraina) i AP Stalowa Wola.

W sobotę 4 marca na trzech boiskach o wymiarach 45x20 m równocześnie rozgrywano spotkania eliminacyjne:

Wyniki i Tabela grupy A w kategorii U-9
Wyniki i Tabela grupy B w kategorii U-9
Wyniki i Tabela grupy C w kategorii U-9

Ekipy z miejsc 5, 6 z trzech grup w niedziele rywalizowały miedzy sobą w grupie brązowej. Zespoły z lokat 3, 4 mogły mierzyć się w grupie srebrnej, a najlepsze dwie drużyny z sobotnich eliminacji na drugi dzień pojedynkowały się w grupie złotej.

Wyniki i Tabela grupy brązowej w kategorii U-9
Wyniki i Tabela grupy srebrnej w kategorii U-9
Wyniki i Tabela grupy złotej w kategorii U-9

12 i 13 marca na popularnym balonie w turnieju Beniaminek Krosno Cup w kategorii U-8 wzięło udział (podobnie jak tydzień wcześniej) 18 zespołów.

Formuła zmagań była podobna do rywalizacji w roczniku 2008.
Wśród zgłoszonych zespołów znalzały się: Beniaminek Krosno, DAP Dębica, MOSiR Brzozów, ASP Wisłoka Dębica, Beniaminek Girls, MFK Zemplin Michalovce, Glinik Gorlice, Orzełek Bażanówka, LPFA Rzeszów, AP Czarni Kraków, MFK CFT Academy Vranov nad Topľou, MFK CFT Academy Vranov nad Topľou II, Akademia Piłkarska GIGANT SMILE, KAP Bardomed, UKS Orlik Przemyśl, AP Sanok, Tempo Nienaszów oraz Szóstka Jasło.

Tradycyjnie w sobotę nastąpiły eliminacje, a oto wyniki:

Wyniki i Tabela grupy A w kategorii U-8
Wyniki i Tabela grupy B w kategorii U-8
Wyniki i Tabela grupy C w kategorii U-8

W niedziele zespoły grały już w grupach brązowej, srebrnej i złotej.

Wyniki i Tabela grupy brązowej w kategorii U-8
Wyniki i Tabela grupy srebrnej w kategorii U-8

Wyniki i Tabela grupy złotej w kategorii U-8

Był to ostatni turniej przewidziany w II edycji Beniaminek Krosno Cup. Dziękujemy Państwu za zaufanie oraz zapraszamy na kolejne nasze piłkarskie propozycje.

Beniaminek Krosno Cup - Lato 2016


Projekt został zainaugurowany w lecie 2016 roku, a jego koordynatorem został trener Akademii Piłkarskiej Beniaminek Krosno - Paweł Tomkiewicz.

Drużyny rozgrywały swoje spotkania na Arenie Korczyna, a turnieje były jednodniowe.

6 sierpnia swoje rozgrywki zainaugurowała kategoria U-9, gdzie zagrało 9 drużyn takich jak : Beniaminek Krosno, AP Mam Talent Limanowa, FK Poprad, MFK Zemplin Mihalovce, Beniaminek Girls, Resovia Rzeszów, AP Sanok, GSP Bukowsko, Sokół Nisko.

Wyniki U-9, Tabela U-9

7 sierpnia zagrał rocznik 2009 gdzie również zobaczyliśmy 9 drużyn: Beniaminek Krosno, Szesnastka Przemyśl, Motor Lublin, AP Mam Talent Limanowa, Beniaminek II Krosno, AP Sanok, KAP Bardomed, KAP II Bardomed, Wilczki Lesko

Wyniki U-8, Tabela U-8

Tydzień później 14 sierpnia zagrał rocznik 2007 tym razem na starcie stanęło 8 ekip w kategorii U-10: Beniaminek Krosno, Semp Ursynów, Orzełek Bażanówka, LUKS Skrzyszów, Ziomki Rzeszów, AP Mam Talent Limanowa, SEMP II Ursynów, AP Sanok.

Wyniki U-10, Tabela U-10

W ostatnim turnieju rozgrywanym 21 sierpień zagrała kategoria U-11, w której zagrały: Beniaminek Krosno, Ziomki Rzeszów, KAP Bardomed, Sandecja Nowy Sącz, AP Mam Talent Limanowa, UKS Orlik Przemyśl, AP Sanok, UKS Szóstka Jasło.

Wyniki U-11, Tabela U-11

A oto kilka słów od koordynatora projektu:

"Turniej Beniaminek Krosno Cup charakteryzuje się tym, że jest dużo grania i mało czekania :) My zawsze szukamy optymalnych rozwiązań i chcemy żeby młodzi piłkarze grali jak najwięcej i z jak najlepszymi, dlatego staramy się w każdym roczniku zadbać aby sprowadzić do Krosna jak najlepsze drużyny".

Edycja zimowa to bardziej rozbudowana formuła turnieju Beniaminek Krosno Cup. Dzięki możliwościom jakie daje obiekt Hali Krosno młodzi adepci piłki nożnej mogą od listopada do marca rywalizować na sztucznej murawie z certyfikatem FIFA 2 Star.

© Copyright 2017
Realizacja: Interkros & mCarpatia.pl